2018-09-24 04:47:31• hírek • Szatmár.ro

Még nem kapott gólt a szurkolói csapat az ötödik ligában

Botlott a Szatmárnémeti VSK második csapata: hazai pályán kapott ki a Kökényesdtől. Az első csapat sima, 10-1-es győzelmet aratott.

A VSK negyedik ligás labdarúgócsapata a bajnokság negyedik fordulójában a Bábcai Olimpiát fogadta. A szatmári alakulat 10-1-re nyert. A félidőben még 3-0 volt az eredmény, majd jött a gólzápor. Végül Gabi Cadar összesen ötször talált be, Faur háromszor, Nyilván pedig kétszer volt eredményes. A bábcaiak gólját Smical rúgta.

A román labdarúgó bajnokság ötödik ligájában a hétvégén tartották a harmadik fordulót. A szurkolók által alapított Olimpia MCMXXI hazai pályán 7-0 arányban győzte le az Érdengelegi Termalát, ezzel pedig csoportjában a szatmári együttes az egyetlen, amelyik még nem kapott gólt.

Némi meglepetésre a VSK labdarúgó szakosztályának második csapata elvesztette a Kökényesdi Ugocsa elleni mérkőzést. A félidőben 2-3-ra vezettek a kökényesdi legények, a végeredmény pedig 3-5 lett.